FIZJOTERAPEUTA, Ośrodek Opieki Średnioterminowej, Francja

IPF Medical

Francja, Burgundia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie prowadzimy rekrutację dla francuskiego Ośrodka Opieki Średnioterminowej i Rehabilitacji (SSR)
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Burgundia-Franche-Comté, departament Yonne (nr 89)

OPIS STANOWISKA:

• Ośrodek dysponuje 90 łóżkami w ramach wielospecjalistycznej opieki średnioterminowej i rehabilitacji oraz 10 miejscami na pobyt dzienny.
• Placówka wyposażona jest w nowoczesne zaplecze techniczne.
• Zakres obowiązków: prowadzenie rehabilitacji pacjentów z zaburzeniami narządu ruchu, po upadkach, wypadkach, amputacjach, po zabiegach chirurgicznych, po udarach, zmagającymi się z bólem pleców oraz pacjentami z SM czy chorobą Parkinsona.
• Wymiar czasu pracy: 35 godz/tydz od poniedziałku to piątku, bez możliwości RTT. 1 sobota pracująca w miesiącu.

OFERUJEMY:

• Francuską umowę o pracę (CDI).
• Wynagrodzenie w wysokości 3000€ brutto/miesiąc (2310€netto/miesiąc) + premia roczna.
• IPF Medical pomaga znaleźć zakwaterowanie. Placówka partycypuje w kosztach wynajmu przez pierwszy miesiąc.
• Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
• Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
• Pokrycie kosztów podróży do Francji.
• Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność i odpowiedzialność.
• Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów
• Doświadczenia zawodowego
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
12 800PLN - 12 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia