Opis stanowiska pracy

Ośrodek Rehabilitacji Narządu Ruchu w Wojcieszycach poszukuje osób na stanowisko:

Fizjoterapeuta / Masażysta

Miejsce pracy: Wojcieszyce – 7 km od Jeleniej Góry (woj. dolnośląskie)

Wymagania:

  • wykształcenie: studia magisterskie lub licencjackie w zakresie fizjoterapii
  • doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty
  • wiedza w zakresie terapii manualnej i umiejętność interpretacji stanu zdrowia pacjenta
  • sumienna organizacja pracy

Oferujemy :

  • umowa na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie (umowa na min 3 lata)
  • wynagrodzenie uzależnione od kompetencji + premie
  • praca w młodym i zgranym zespole
  • realne możliwości rozwoju zawodowego
  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku
  • stałe podnoszenie kwalifikacji

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Nasz zespół inwestuje w branże, w których mamy największe doświad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Opieka nad osobami starszymi