Fizjoterapeuta - Klinika - okolice Paryża, Francja

IPF Medical

61-814 Poznań, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz dyplom fizjoterapeuty? Chcesz podjąć pracę za granicą i jesteś gotowy na naukę języka obcego? Zapraszamy do Francji!

Cały proces przygotowujący do wyjazdu bezpłatny dla naszych fizjoterapeutów!

Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą! Nowe wyzwania i świetne warunki czekają na Ciebie!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko : FIZJOTERAPEUTY, do kliniki rehabilitacyjnej usytuowanej w okolicach Paryża

Miejsce pracy: Klinika, Francja, region Ile-de-France, departament Sekwana (75)

Opis stanowiska:

  • Praca w klinice specjalizującej się w rehabilitacji młodzieży i młodych osób dorosłych, przyjmująca pacjentów na oddziale ortopedii, traumatologii, neurologii, pulmonologii, onkologii oraz oddziale nefrologii i chorób wewnętrznych ze stacją dializ.
  • Do zadań fizjoterapeuty będzie należało utrzymywanie i przywracanie zdolności funkcjonalnych pacjentów oraz wdrażanie odpowiednich programów rehabilitacyjnych. Fizjoterapeuta będzie pracował w ramach zespołu interdyscyplinarnego.
  • Czas i organizacja pracy w następującym systemie: 9 tygodni po 39 godzin + 1 tydzień wolnego lub 5 tygodni wolnego. Dodatkowo fizjoterapeuta ma prawo do płatnego urlopu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę CDI (umowa na czas nieokreślony) podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
  • Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości ok. 10 922 zł brutto/miesiąc (czyli ok. 2 550 € brutto/miesiąc) + premia za staż pracy.
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę przez dwa miesiące, następnie pomoc Ipf medical w organizacji lokum (przykładowy koszt kawalerki ok. 650€/miesiąc).
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 100€.
  • Stałe wsparcie po wyjeździe (pomoc IPF Medical w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu (pomoc w otwarciu konta w banku, w uzyskaniu numeru ubezpieczenia społecznego i innych kwestiach administracyjnych).

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 900PLN - 10 920PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia za staż pracy
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta