Opis stanowiska pracy

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Hauts-de-France (dawniej Pikardia), na północ od Paryża niedaleko lotniska Beauvais

ZAKRES OBOWIĄZKÓW I OPIS PLACÓWKI:

• Praca z pacjentami dorosłymi z różnego typu dolegliwościami : pacjenci ortopedyczni, traumatologiczni, reumatologiczni, neurologiczni, po amputacjach, ambulatoryjni.
• Każdy fizjoterapeuta ma pod opieką 9 pacjentów.
• Ośrodek zapewnia nowe zaplecze techniczne.
• Praca w pełnym wymiarze godzin (37,5h tygodniowo - godziny nadliczbowe można odebrać w formie 17 dodatkowych dni wolnych w ciągu roku - 17 RTT).
• Klinika oferuje posiłek na miejscu w cenie 3,39€.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność i odpowiedzialność.
• Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

OFERUJEMY:

• Legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy.
• Atrakcyjne wynagrodzenie :

- okres pierwszych trzech miesięcy 2500€ brutto/miesiąc (1900€ netto)
- okres od czwartego miesiąca 2800€ brutto/miesiąc (1900€ netto + premia 270€)

• Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny)
• Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów
• Pokrycie kosztów podróży do Francji
• Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń (mutuelle).
• Benefity wynikające z comité d'entreprise (bilety na basen, bilety do kina).

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia