Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Fil-Med

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy fizjoterapeuty / fizjoterapeutki do pracy w gabinecie fizjoterapeutycznym FIL-MED w Zawierciu (woj. śląskie).

Oferujemy:
Ciekawą i interesującą pracę;
Atrakcyjne formy rozwoju;
Pracę i dalszą naukę z udziałem ciekawych przypadków klinicznych;
Szkolenia i kursy rozwijające umiejętności;
Pracę na pełny etat.

Oczekujemy:
Zaangażowania w wykonywaną pracę;
Elastyczności w dostosowaniu się do różnych typów pacjentów i godzin pracy;
Mile widziane kursy i szkolenia z zakresu fizjoterapii i masażu;
Prawo jazdy kat B;

Uwaga.
Prosimy o wysyłanie swoich cv ze zdjęciem na adres mailowy.

Prezentacja firmy

W ramach prowadzonej działalności zajmuję się leczeniem dysfunkcj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia