Opis stanowiska pracy

ZARZĄD Śląskiego Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowego im. dr. A. Szebesty w Rabce – Zdroju sp. z o. o., ul. Dietla 5, 34-700 Rabka – Zdrój ogłasza nabór na stanowisko:

Samodzielny Fizjoterapełta dla dzieci

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

- możliwość objęcia stanowiska kierowniczego

- pracę w doświadczonym zespole

- możliwość zakwaterowania na terenie Ośrodka

- warunki płacowe do omówienia

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe: magister fizjoterapii

-MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAKRESIE METOD USPRAWNIANIA DZIECI Z ZABURZENIAMI ROZWOJOWYMI ORAZ WCZESNEJ DIAGNOSTYKI I TERAPII NEUROROZWOJOWEJ

- komunikatywność

- wysoka kultura osobista

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV wraz z dokumentacją potwierdzającą kwalifikacje drogą elektroniczną.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe przyjmuje dzieci, mł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia