FIZJOTERAPEUTA, Centrum Rehabilitacji, Lazurowe Wybrzeże

IPF GROUP S.A.

61-814 Poznań, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obecnie prowadzimy rekrutację dla Centrum Rehabilitacji położonego na południu Francji w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże. Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, Lazurowe Wybrzeże, departament nr 83, ok. 40 km od Saint-Tropez

Opis ośrodka :

• Powstałe w 2012 nowoczesne Centrum Rehabilitacji położone jest w pięknym regionie Francji niedaleko wybrzeża Morza Śródziemnego.
• Centrum dysponuje: 108 łóżkami dla pacjentów po operacjach narządu ruchu oraz dla pacjentów wymagających opieki średnioterminowej, 16 łóżkami na oddziale dziennym i 8 łóżkami dla pacjentów paliatywnych.
• Centrum posiada nowoczesne zaplecze techniczne i sprzęt do balneoterapii.

Zakres obowiązków:

• Praca na oddziale dziennym - rehabilitacja pacjentów ortopedycznych, traumatologicznych i paliatywnych.
• Pacjenci po ligamentoplastyce więzadła przedniego, protezach barku, kolana i biodra, ze schorzeniami kręgosłupa.
• Praca w wielospecjalistycznym zespole złożonym z 2 lekarzy rehabilitacji, 2 geriatrów, farmaceuty, rehabilitantów, ergoterapeutów, edukatorów sportowych, psychologa i dietetyka.
• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, jedna sobota na 5 tygodni wypada pracująca.

Oferujemy:

• Umowę o pracę na czas nieokreślony CDI.
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego stażu pracy min. 2300 € brutto/miesiąc (min. 1770 € netto/miesiąc).
• Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
• Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
• Pokrycie kosztów podróży do Francji.
• Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność i odpowiedzialność.
• Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

• Dodatkowych kursów.
• Doświadczenia zawodowego.
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCJA CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

DO USŁYSZENIA !

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
9 600PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia