Fizjoterapeuta, Centrum Rehabilitacji, Francja region wschodni: Burgundia Franche – Comté,

IPF Medical

61-814 Poznań, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Wywodzimy się IPF Group posiadającej swoje oddziały w Poznaniu i Paryżu. Aktualnie współpracujemy z prywatnymi i publicznymi placówkami medycznymi na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria.

IPF Medical tworzą ludzie z pasją, oddani temu co robią.

Pomoc personelowi medycznemu w znalezieniu satysfakcjonującej pracy to dla nas nadrzędny cel.

Obecnie poszukujemy FIZJOTERAPEUTÓW, chętnych podjąć pracę we Francji

w CENTRUM REHABILITACJI.

Bardzo malowniczy region wschodni: Burgundia Franche – Comté, dep. Górna Saona

Zakres zadań:

  • rehabilitacja pacjentów ortopedycznych i traumatologicznych (pacjenci po amputacjach, z protezami kolana, biodra, barku)
  • rehabilitacja pacjentów neurologicznych (pacjenci z uszkodzonym rdzeniem kręgowym, po urazie głowy, z hemiplegią).

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (praca na cały etat – 37,5 godzin/tydzień, do dyspozycji 15 dni RTT)
  •  atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznnie ok. 2600 Euro/miesiąc (ok. 11206 zł brutto), dodatkowo pracodawca częściowo pokrywa koszty dodatkowego ubezpieczenia (mutuelle),
  • nowoczesne wyposażenie ośrodka: sprzęt do balneoterapii, sprzęt do badań posturograficznych, sprzęt do analizy chodu.
  • bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego)
  • bezpłatną nostryfikację dyplomu
  • zwrot kosztów dojazdu do 100 euro

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: licencjat lub mgr fizjoterapii oraz odbyte praktyki zawodowe w wymiarze min. 1470 h,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • empatia w stosunku do pacjenta

Nie wymagamy:

  •  dodatkowych kursów.
  • doświadczenia zawodowego.
  • znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Jeśli się do nas zgłosisz, zapewnimy Ci:

  • zespół wspierających Cię ludzi,
  • bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia.
  • organizację Twojej podróży do Francji i pokrycie jej kosztów,
  • wsparcie i pomoc na każdym etapie wyjazdu
  • możliwość rozwoju zawodowego – pracę w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami:

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 336PLN - 11 340PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca dla studenta