Fizjoterapeuta – Ambasador marki

HealthWay Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

HealthWay to agencja komunikacji multichannel, wyspecjalizowana w rynku ochrony zdrowia. Naszą misją – „The Way for Growth” – jest znajdowanie sposobów na wzrost produktów i firm naszych klientów przy jednoczesnym poszanowaniu prawa pacjentów i środowiska medycznego do rzetelnej informacji.

W związku z nowym projektem realizowanym na przełomie sierpnia i września br., poszukujemy studentów lub absolwentów studiów fizjoterapii na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie szkoleń regionalnych dla farmaceutów
  • fachowe doradztwo i pomoc w doborze produktów dla danej jednostki chorobowej

Wymagania:

  • student lub absolwent studiów fizjoterapii
  • wiedza z zakresu zaopatrzenia medycznego
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • umiejętność autoprezentacji
  • dyspozycyjność w terminie 05.08.2016 (w celu przeprowadzenia szkolenia produktowego w Warszawie)
  • dyspozycyjność do pracy na przełomie sierpnia i września

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • wysokiej jakości szkolenie produktowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od liczby przeprowadzonych szkoleń

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z USTAWĄ z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

HealthWay to agencja komunikacji multichannel, wyspecjalizowana w rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia