Firma zatrudni przedstawiciela handlowego woj. świętokrzyskie

Osten Sp. z o.o.

Starachowice, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: województwo : łódzkie

Każdego kandydata traktujemy poważnie i liczymy na takie same traktowanie.

Podstawowe obowiązki:
Nawiązywanie, rozwijanie i podtrzymywanie relacji handlowych z Klientami firmy
Zaangażowanie które pozwoli na realizację planów sprzedażowych
Przeprowadzanie prezentacji sprzedażowych
Negocjowanie umów oraz warunków sprzedaży
Raportowanie osiągniętych wyników do centrali firmy
Monitoring rynku oraz działań konkurencji
Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług.
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydata oczekujemy:
Min. rocznego doświadczenia zawodowego jako mobilny przedstawiciel handlowy
Wysokiej kultury biznesowej i osobistej
Komunikatywności i łatwości wchodzenia w relacje biznesowe
Inicjatywy i kreatywności w nawiązywaniu kontaktów handlowych
Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
Orientacji na sukces
Dużego zaangażowania, dyspozycyjności i samodzielności i dobrej organizacji pracy
Dynamizmu, konsekwencji i skuteczności w działaniu,
Motywacji do pracy i rozwoju zawodowego i chęci uczestnictwa w rozwoju firmy
Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)

Wybranym kandydatom oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie podstawowe plus prowizyjne
Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole w miłej atmosferze
Możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych
Możliwość uczestniczenia w kreowaniu wizerunku i pozycji rynkowej firmy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aktualnego CV i listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Chemxol<br/> Jesteśmy firmą skoncentrowaną na produkcji oraz sprz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi