Firma z branży motoryzacyjnej poszukuje pracownika do prowadzenia sprzedaży internetowej

Cars Center

Katowice i Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Administrator sklepu internetowego oraz aukcji Allegro
Poszukujemy kreatywnych i ambitnych osób na stanowisko "opiekuna strony internetowej oraz aukcji Allegro”.

Czekamy na aplikacje zawierające nie tylko cv ze zdjęciem.

Obowiązki:
tworzenie opisów oraz oprawa graficzna na potrzeby sklepu internetowego oraz aukcji Allegro;
kontrola aukcji pod kątem merytorycznym i estetycznym;
strategia, przygotowywanie i wystawianie aukcji Allegro, nadzór nad wystawionymi aukcjami oraz ich wznawianie;
wprowadzanie produktów do sklepu internetowego, bieżąca administracja sklepem oraz aktualizacja produktów;
monitoring rynku, konkurencji i trendów w branży;
nadzór nad stanami magazynowymi;
kontrolowanie i raportowanie sprzedaży ;

Oferujemy:
pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie;
możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań;
stałą umowę o pracę.

Forma kontaktu:
Aby dokumenty mogły wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, proszę do aplikacji dołączyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.
Przesłanych aplikacji nie zwracamy.

Wymagania

Wymagania:
bardzo dobra znajomość serwisu Allegro
wysoka motywacja do pracy;
umiejętność analitycznego myślenia;- poczucie estetyki, kreatywność, talent;- zdyscyplinowanie i odpowiedzialność;
energia i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
samodzielność, dobra organizacja pracy oraz terminowość;
wysoka kultura osobista;
łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami, otwartość, komunikatywność;
inicjatywa i determinacja w działaniu;
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (praca w sklepie internetowym, obsługa aukcji Allegro);
podstawowa znajomość html (rozbudowany szablon Allegro);
płynne tworzenie opisów przedmiotów;
dyspozycyjność
swobodne poruszanie się w internecie, umiejętność wyszukiwania informacji;
niekaralność.
Mile widziane:
zainteresowanie tematyką: Motoryzacja
prawo jazdy kategoria „B”;
znajomość pakietu Office;
znajomość web usability, wiedza w zakresie pozycjonowania, optymalizacji;
znajomość programu OSC GOLD, Shoper.

Prezentacja firmy

Cars Center swoje pierwsze kroki na rynku postawił w 1979 roku i od same... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce