Firma poszukuje osoby ze znajomością języka czeskiego

Altrak24

Wrocław, 50-310, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wrocławska, prężnia rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją artykułów dziecięcych poszukuje pracownika na stanowiska konsultanta do obsługi klienta czeskojęzycznego w dziale sprzedaży w biurze we Wrocławiu.

Wymagania

Wymagamy:

- bardzo dobrej znajomości języka czeskiego (obsługa telefoniczna i e-mailowa)

- dyspozycyjności- praca na pół etatu

- biegłej obsługi komputera, internetu i programów biurowych

- otwartości, komunikatywności, odpowiedzialności

- bardzo dobrej organizacji pracy

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz znajomość serwisów aukcyjnych aukro, allegro

Zakres obowiązków:

- mailowa i telefoniczna obsługa klienta czesko i polskojęzycznego
- obsługa konta w serwisie aukro, allegro
- obsługa i realizacja zamówień
- obsługa serwisu wysyłkowego
- obsługa reklamacji od klientów

Oferujemy:

- samodzielne stanowisko pracy wraz ze sprzętem biurowym
- stabilne warunki zatrudnienia
- stałą pracę w biurze we Wrocławiu
- pracę w młodym, energicznym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie

Proszę o przesłanie CV i listu motywacyjnego

Prezentacja firmy

Zajmujemy się dystrybucją artykułów dziecięcych już od lat. W roku 201... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta