Firma Medyczna zatrudni Przedstawiciela Medycznego woj. warmińsko-mazurskie

Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego Centrowet-Cezal Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Firma medyczna specjalizująca się w zaopatrzeniu w wyroby medyczne podmiotów gospodarczych z sektora publicznej oraz niepublicznej ochrony zdrowia poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Przedstawiciela medycznego w zakresie medycyny ogólnej
na teren województwa warmińsko-mazurskiego.

Idealny kandydat powinien być dynamiczny, silnie zmotywowany do pracy oraz komunikatywny.

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie klientów,
• opieka nad dotychczasowymi klientami,
• przygotowywanie prezentacji i spotkań handlowych,
• przygotowywanie ofert handlowych,

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe,
• wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• wymagana znajomość branży medycznej,
• kreatywność,
• umiejętność samodzielnej realizacji zadań,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• prawo jazdy,
• znajomość obsługi komputera,

Oferujemy:

• umowę o pracę,
• system szkoleń,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• niezbędne narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków,

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym, z dopiskiem PH warmińsko-mazurskie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma medyczna specjalizująca się w zaopatrzeniu w wyroby medyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia