Firma marketingowo-sprzedażowa szuka Asystenta/Asystentki!

esgroup

Gdynia/Trójmiasto, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Pilne!

Firma marketingowa z siedzibą w Gdyni dysponuje wolnymi miejscami w zespole marketingowym.

Jesteś młody? Jesteś ambitny? Nie wiesz co chciałbyś robić w życiu, ale chcesz postawić na rozwój i mieć jasno przedstawioną ścieżkę rozwoju?

My nie tylko obiecujemy, ale spełniamy nasze obietnice, czego dowodem są kolejne osoby, które po kilkuletniej współpracy z nami otwierają swoje firmy w całej Polsce.

Specjalizujemy się w kampaniach promocyjnych dla Klientów Zewnętrznych.

Szukamy osoby, która zaangażuje się w prace i wniesie pozytywną energie i nowe pomysły do naszego zespołu.

Czytamy każde CV. Nikogo z góry nie skreślamy: absolwenci szkół średnich, czy studenci są przez nas respektowani jak każdy inny kandydat, bo OSOBOWOŚĆ STAWIAMY WYŻEJ NIŻ DOŚWIADCZENIE.

Wymagania:
-dostępność od zaraz,
-umiejętność szybkiego uczenia się,
-umiejętność współpracy w grupie jak i prowadzenia samodzielnych projektów,
-dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:
-szkolenia wprowadzające (wewnętrzny system szkoleń obejmujący tematy związane z: marketingiem, autopromocją, krokami sprzedażowymi, wprowadzeniem do obsługi Klienta, elementami HR i coachingu),
-możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
-konkretne, wysokie wynagrodzenie.

Zadania:
-szereg działań marketingowych (obsługa Klienta, prowadzenie prezentacji, informowanie o projektach i programach wsparcia Organizacji),
-raportowanie działań,
-praca w grupie,
-udział w projektach rekrutacyjnych i szkoleniowych (możliwość samodzielnego prowadzenia).

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV poprzez portal.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą marketingowo- sprzedażową, specjalizującą się w ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta