Firma marketingowa poszukuje przedstawiciela handlowego

MT Marketing

00-028 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma znajduje się w Centrum miasta.

Szukasz nowych wyzwań i inspiracji?
Nudzi Cię praca za biurkiem bez żadnych możliwości rozwoju?
Nie czekaj aplikuj do naszej Firmy!
Poszukujemy osób do współpracy w charakterze Przedstawiciela Handlowego.
U nas czekają na Ciebie nowe wyzwania w bardzo kreatywnym zespole oraz mnóstwo wrażeń.

Nikogo nie dyskryminujemy na starcie!

Oczekujemy:

- wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
- zaangażowania i determinacji
- znajomości języka angielskiego (na poziomie komunikatywnym)
- mile widziane doświadczenia w sprzedaży w sektorze B2B

Zakres zadań:

- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
- realizacja celów założonych przez firmę
- raportowanie swoich działań
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie + dodatkowe premie i bonusy
- możliwość samorozwoju
- współpracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość wyjazdów szkoleniowych
- pakiet szkoleń wdrażających

i wiele innych....

Przekonaj się sam, aplikuj i poznaj nas bliżej!

Prezentacja firmy

Firma marketingowa o zasięgu ogólnopolskim.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi