Firma informatyczna POLIMAN szuka praktykantów do działu marketingu

POLIMAN

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma POLIMAN poszukuje praktykantów w dziale marketingu.

Poszukujemy osób otwartych na nowe wyzwania, chcących wraz z naszym zespołem tworzyć nową jakość obsługi informatycznej. Z naszej strony oferujemy praktyki w młodym, kreatywnym zespole realizującym ciekawe projekty. Jeżeli nie boisz się wyzwań, masz świeże pomysły i energię do działania, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów, wspomaganie prac działu oraz będzie zajmować się bieżącymi pracami biurowymi.

Wymagania

Wymagamy:
- dobrej organizacji pracy
- zainteresowania branżą IT
- bardzo dobrej obsługi pakietu Office
- umiejętności obsługi komputera,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- poczucie humoru

Prezentacja firmy

Firma POLIMAN działa od 1999 roku. <br/>Przez 10 lat działalności... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media