Firma budowlana zatrudni do pracy w Niemczech INŻYNIERA / Kierownika robót budowlanych

Lagierski Klinkerbau GmbH & Co. KG

Neckarsulm, 74172, zagranica

Opis stanowiska pracy

• kierowanie robotami budowlanymi oraz nadzorowanie jakości, terminowości i zgodności z dokumentacją wykonywanych robót.
• planowanie potrzeb w zakresie materiałów oraz ich zamawianie
• wykonywanie obmiarów robót
• sporządzanie i przechowywanie dokumentacji budowlanej
• współpraca z Inwestorem, projektantami i podwykonawcami
• uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych
• kalkulacje

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• zdobywanie doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów budowlanych
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• zatrudnienie od zaraz
• niezbędne narzędzia pracy
• dobrą atmosferę w pracy

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Wymagania

• wykształcenie wyższe o kierunku – budownictwo
• BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO W MOWIE I PIŚMIE
• biegła obsługa programu MS Office
• efektywna umiejętność organizacji czasu pracy
• prawo jazdy kat.B

Mile widziane:
• umiejętność ofertowania robót budowlanych
• znajomość języka francuskiego

Prezentacja firmy

LAGIERSKI Klinkerbau GmbH & Co. KG jest firmą budowlaną, która od ponad ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie