Firma budowlana poszukuje pracowników fizycznych

D&M Building Services Sp. z o.o.

02-445 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

D & M Building Services Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w Polsce od 2008 roku. W 2012 roku w związku z rozwojem, firma D & M Building Services została przekształcona w Spółkę i obecnie działa pod nazwą D & M Building Services Sp. z o.o. Specjalizujemy się w kompleksowej aranżacji powierzchni handlowych, biurowych oraz usługowych.

Poszukujemy osób z doświadczeniem w zakresie prac związanych z:
- stawianiem ścianek z płyty GK
- montażem sufitów podwieszanych z płyty GK
- montażem sufitów podwieszanych typu Armstrong
- szpachlowaniem
- malowaniem

Praca na terenie całej Polski z przewagą Warszawy

Poszukujemy godnych, zaufanych pracowników do zleceń prowadzonych na powierzchniach biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej.

CV lub opis doświadczenia proszę wysyłać na adres mailowy, poprzez formularz.

Prezentacja firmy

D & M Building Services Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie