Financial Analyst

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za kontroling oraz analizy zarządcze dotyczące jednej z inwestycji spółki oraz wsparcie bardziej doświadczonych pracowników w zakresie pozostałej część portfolio. Jest to bardzo dobra okazja dla kandydatów pracujących w audycie finansowym lub firmach zarządzających nieruchomościami, aby przejść do wewnętrznego zespołu finansowego po stronie właściciela.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości komercyjnych.

Opis stanowiska

  • Raportowanie i analiza wyników wybranej inwestycji
  • Koordynacja procesu budżetowania oraz prognozowania finansowego
  • Kontrola budżetu oraz analiza odchyleń od planu
  • Przygotowywanie analiz operacyjnych i finansowych
  • Rozliczanie service charge
  • Ocena rentowności nowych inwestycji
  • Optymalizacja raportowania
  • Wsparcie zespołu w zakresie pozostałej części portfolio inwestycji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - finanse i rachunkowość, zarządzanie
  • Min. 2 lata doświadczenia w kontrolingu lub audycie finansowym
  • Znajomość branży nieruchomości - mile widziane
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Znajomość Visual Basic oraz SQL będą dużym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Proaktywność, duża motywacja do pracy
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Nastawienie na generowanie wartości dodanej dla biznesu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Nowoczesne biuro
  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach struktury
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page