Finance Manager (Produkcja) m/f

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

  • Stanowisko strategiczne w firmie produkcyjnej
  • Zarządzanie zespołem oraz ścisła kooperacja z kluczowym kierownictwem w organizacji

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Finance Manager. Kandydat będzie odpowiadać za pełną analizę finansową spółek produkcyjnych, planowanie i raportowanie wyników finansowych w strukturze międzynarodowej.

Opis stanowiska

  • Rola ta związana będzie z aktywnym wsparciem dyrektorów oraz zarządu jak również stakeholderów w finansowych i strategicznych aspektach funkcjonowania firmy
  • Zarządzanie kilku osobowym zespołem kontrolerów finansowych
  • Raportowanie zarządcze obejmujące tworzenie forecastów oraz budżetów dla jednostek produkcyjnych
  • Analizy wyników operacyjnych jednostek w odwołaniu do założonych budżetów
  • Analizy odchyleń od budżetów i rekomendację dalszych działań
  • Kompleksowe analizy kosztowe obszaru produkcji
  • Analiza i nadzór nad wskaźnikami KPI
  • Wsparcie działu Skarbu, Menedżera Podatkowego
  • Wsparcie firmy w procesach optymalizujących koszty oraz efektywność w jednostkach produkcyjnych firmy
  • Konsolidacja sprawozdań
  • Zarządzanie płynnością finansową, odpowiedzialność za finansowanie projektów
  • Opracowywanie raportów na potrzeby zarządu, współpraca z międzynarodowymi zespołami finansowymi
  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według IFRS

Profil kandydata

  • Poparte sukcesami doświadczenie w zakresie zarządzania projektami w finansach/kontrolingu w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w Big4 jest mile widziane
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Znajomość przepisów podatkowych, standardów raportowania w oparciu o IAS/IFRS
  • Uzyskane (lub w trakcie) międzynarodowe kwalifikacje w obszarze finansów (ACCA, CIMA, etc.) będzie znaczącym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności przywódcze, charyzma i zdolność do współpracy z osobami o silnych osobowościach
  • Profesjonalizm i strategiczne rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność budowania relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne myślenie

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w stabilnej firmie i w miłej atmosferze
  • Pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page