Finance Associate

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1105797

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Finance Associate- nowy zespół.

Opis stanowiska:

  • przygotowanie i analiza rapartów zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy (raporty cykliczne oraz ad hoc)
  • praca na dedykowanym systemie
  • kontakt z klientem z US
  • współpraca z managerami z US

Wymagania:

  • studia wyższe- preferowany profil profilu ekonomiczny / finansowy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz dokładność
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w godzinach popołudniowych- pon.- pt. (13:30- 22:00)

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej, renomowanej firmie
  • nowoczesne biuro, wyposażone m. in. w relax room
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • kompleksowe szkolenia w ramach podnoszenia kwalifikacji
  • umowę o pracę oraz szeroki pakiet korzyści (Multi Sport, ubezpieczenie, opieka medyczna + pakiet dentystyczny).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland