FILECIARZ / PRACOWNIK PRODUKCJI W ZAKŁADZIE DROBIARSKIM

Adecco Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Belgia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: PD/BEL/15

Miejsce pracy: Belgia, Bree

Opis stanowiska pracy: Praca w firmie przetwórstwa drobiowego – rozbiór/krojenie, oddzielanie mięsa od kości, czyszczenie, sortowanie, wieszanie kurczaków, praca z nożem oraz pakowanie mięsa
Warunki pracy: pracuje się w halach chłodnych: 8 - 10 st.C

Nasze wymagania:
Umiejętność pracy w grupie
Gotowość do pracy w niskich temperaturach
Wysoka produktywność
Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku fileciarza drobiu (PRACA Z NOŻEM)
Referencje od pracodawców
Możliwość zabrania własnego samochodu lub roweru
Chęć wyjazdu na długi okres czasu

Oferujemy:
Stawka 12 E brutto / 1h
Praca 38 h / tygodniowo
Praca w międzynarodowym środowisku
Intencja długiego zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.