Feel Do Think - PROJECT ASSISTANT

Feel Do Think

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Feel Do Think – działalność edukacyjna Prof. Ohme, wspierająca menadżerów w wykorzystaniu wiedzy o mózgu i emocjach w zarządzaniu i komunikacji - poszukuje osoby na stanowisko PROJECT ASSISTANT.

Od kandydata/ki oczekujemy:
• umiejętności redagowania tekstów branżowych i popularyzatorskich -"lekkiego pióra" i eleganckiego poczucia humoru - WARUNEK KONIECZNY
• dokładności i „oka do szczegółów”, któremu nie wymknie się żadna literówka, ani błąd stylistyczny
• bardzo dobrej znajomości programu Power Point
• znajomości języka angielskiego na poziomie min. C2
• dodatkowym atutem będą umiejętności z zakresu programowania i znajomość języka html

Wymagania

Do obowiązków kandydata/ki będzie należało:

• redagowanie tekstów oraz newsów dla szerokiej publiczności oraz dla odbiorców biznesowych (główne zadanie)

• przygotowywanie materiałów edukacyjnych w programach Powerpoint, MS Word i Excel

• pomoc w organizacji wykładów i szkoleń

• bieżące zadania operacyjne

Oferowane warunki:

• praca w obszarze nowatorskim na skalę światową

• praca w młodym zespole, poszukującym nowych wyzwań

• możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu okresu próbnego (3 miesiące)

• atrakcyjnych perspektyw rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji składającej się z:

* CV (plik powinien zostać zapisany pod nazwą wg. wzoru: Imię_NAZWISKO_CV).

* próbki tekstów autorstwa kandydata/ kandydatki

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)". Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami/ kandydatkami a niepełne zgłoszenia zostaną odrzucone.

Prezentacja firmy

Działalność szkoleniowa Prof. Ohme, wspierająca menadżerów i lide... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia