FCT Test Operator/ ICT Test Operator

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Grudziądz

Główne zadania:

  • Testowanie produktów zgodnie z dokumentacją produktową
  • W przypadku usterki, zaznaczanie ich w systemach komputerowych
  • Manualna naprawa produktów o niskiej złożoności, wymiana komponentów itp.
  • Przekazywanie produktu dalej, pod warunkiem ich należytego stanu
  • Testy funkcjonalne na stanowisku FCT Test Operator

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na tym lub podobnym stanowisku (dodatkowy atut)
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Podstawowa znajomość elektroniki
  • Znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)
  • Skrupulatność, staranność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowym, polskim oddziale norweskiego przedsiębiorstwa
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (praca stała)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials