Farmaceuta - Jaworzno

Praca.farmacja.pl

Jaworzno, śląskie

Miejsce pracy: Jaworzno
"Apteka Blisko Ciebie" w Jaworznie zatrudni osobę na stanowisko: Farmaceuta.

Zakres Obowiązków:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjentom apteki w zakresie sprzedaży, realizacji recept a także udzielania fachowej informacji na temat działania i dawkowania leków oraz innych środków medycznych,
- sporządzanie i wydawanie leków recepturowych,
- monitorowanie stanów magazynowych apteki,
- składanie zamówień na leki i artykuły medyczne,
- współpraca z NFZ.

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (Farmacja),
- wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- bardzo dobra organizacja procesu pracy własnej,
- umiejętność obsługi programu KS-APTEKA,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- możliwość ciągłego rozwoju, zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji,
- atrakcyjny system wynagradzania,
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz pakietu sportowego.

Wszystkie zainteresowane Osoby zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem niniejszego serwisu ogłoszeniowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.