Farmaceuta do pisania artykułów

P.H.U.P. Janex Sp. j.

45-763 OPOLE, opolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy studentów farmacji lub czynnych zawodowo farmacuetów do nawiązaniem stałej współpracy z naszą redakcją.

Mile widziane:

Doświadczenie w prowadzeniu bloga lub własnej strony
Status studenta.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za dostarczenie informacji o preparatach dostępnych na rynku, o nowych odkryciach naukowych, o prowadzonych badaniach, o nowościach wprowadzanych przez firmy farmaceutyczne, o prawie farmaceutycznym itd.

Gwarantujemy stałe zlecenia

Wymagania

Praktyczna umiejętność poprawnego, szybkiego pisania tekstów,
Bardzo dobra orientacja w Internecie
Obszerna wiedza medyczna farmaceutyczna
Dyspozycyjność, dokładność i terminowość.

Prezentacja firmy

Nasz zespół to doświadczeni projektanci, jednak to nie ich doświa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wysokie prezmie i dodatki
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia