Opis stanowiska pracy

ARGE - firma z ugruntowaną pozycją w branży motoryzacyjnej oraz jeden z wiodących dystrybutorów w Polsce światowych marek środków smarnych Castrol, Shell, Total, Elf, Carlube.
Posiadająca własne linie produktowe olejów silnikowych, hydraulicznych i przekładniowych
W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Fakturzystka
do Hurtowni olejów i akcesoriów samochodowych zlokalizowanej w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: KRFA17

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:
– przyjmowanie zamówień od przedstawicieli handlowych
– fakturowanie dostaw
– wystawianie dokumentów magazynowych
– kompletowanie dokumentów do spedycji
– kontrola należności handlowych
– kontrola minimalnych stanów magazynowych
– obsługa kasy
Oferujemy:
– ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
– możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

– doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej)
– dyspozycyjność
– dobra organizacja pracy
– dobry stan zdrowia

Prezentacja firmy

Prezes Zarządu- Edyta Łabys
Członek Zarządu - Agnieszka Rusin
Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat