Fakturzystka - Sprzedawca ze znajomością j. angielskiego

Media Presse Polska Sp. j.

KOSZALIN, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Livia Corsetti Fashion producent bielizny damskiej
poszukuje pracownika biurowego na stanowisko Sprzedawca/Fakturzystka.

Wymagania

Główne obowiązki:

fakturowanie, koordynacja wysyłek, przepływu korespondencji firmowej oraz informacji
kontakt i obsługa klientów
dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i wygląd biura
samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
miłą atmosferę pracy

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
umiejętność dobrej organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań
znajomość pakietu MS Office
wysoka kultura osobista
umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, kreatywność

Prezentacja firmy

Livia Corsetti Fashion
Producent ekskluzywnej bielizny damskiej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie