Fakturzystka / Fakturzysta biletów lotniczych

Blue Sky Travel Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Fakturzystka / Fakturzysta biletów lotniczych.

Jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie w fakturowaniu biletów lotniczych i innych usług turystycznych,
  • wiesz na czym polega różnica w fakturowaniu biletów lotniczych regularnych i niskokosztowych przewoźników
  • znasz przepisy związane z sprzedażą usług transportu i pobytu.

To właśnie Ciebie szukamy!

Osobom, które zapragną dołączyć do naszego zespołu oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze.

Aplikacja kandydata powinna zawierać:
1. CV z oświadczeniem o danych osobowych.
2. List motywacyjny

Wymagania

  • praktyczne umiejętności obsługi programów handlowych i finansowo - księgowych Symfonii,
  • praktyczna znajomość programów branżowych do fakturowania biletów lotniczych,
  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • systematyczność, skrupulatność,
  • wymagamy doskonałej organizacji czasu pracy i komunikatywności.

Prezentacja firmy

Od ponad 20 lat oferujemy wypoczynek oraz przygody wszystkim pragnącym p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie