Fakturzysta/Kontroler Cen z orzeczeniem o niepełnosprawności

A-trybut-Polski HR S.A.

Szaflary, małopolskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Oferta pracy tymczasowej
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Fakturzysta/Kontroler Cen
Oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością
Miejsce pracy: Szaflary
Zakres obowiązków:
• Wprowadzanie faktur zakupowych do systemu
• Kontrolowanie cen towarów na fakturach
• Kontakt z dostawcami

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• Bardzo dobra znajomość programu Excel
• Sumienność i dokładność

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę tymczasową),
• pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole,

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa