Facility Manager

Michael Page

Rzeszów, podkarpackie

Michael Page Michael Page

Facility Manager będzie odpowiedzialny za zarządzanie usługą technicznej obsługi klienta zgodnie z najwyższymi standardami firmy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma świadcząca usługi techniczne dla firm produkcyjnych i usługowych, będąca liderem w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działaniami dotyczącymi obsługi technicznej obiektu;
  • Zarządzanie zespołem w zakresie obsługi infrastruktury technicznej budynku oraz współpraca z kontrahentem;
  • Nadzór nad eksploatacją, konserwacjami oraz remontami urządzeń elektrycznych, energetycznych oraz automatyki;
  • Opracowywanie i realizacja harmonogramu prac;
  • Kalkulacja kosztów inwestycji, kontrolowanie i aktualizowanie budżetu;
  • Kontrola nad dokumentacją - przeglądami budowlanymi, gwarancjami, zezwoleniami;
  • Monitorowanie prac i wsparcie merytoryczne pracowników;
  • Kontrola przepływu faktur;
  • Raportowanie.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 5 lat;
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, elektryka, energetyka, automatyka, robotyka);
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zarządzania czasem i ustalania priorytetów, rozwiązywania problemów w dialogu;
  • Szybkość działania, skrupulatność, samodyscyplina;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jednocześnie posiada ugruntowaną, budowaną przez wiele lat, pozycję na rynku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Rzeszów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page