Opis stanowiska pracy

  • Definiowanie potencjału i identyfikacja możliwości sprzedażowych na rynkach eksportowych, przede wszystkim azjatyckich;
  • Budowanie pozycji firmy i produktów firmy na podległych rynkach;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie kontraktów;
  • Realizowanie określonych celów sprzedażowych w zakresie obrotu i marży;
  • Koordynowanie procesów związanych z eksportem produktów;
  • Udział w targach branżowych;
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dot. klientów i konkurencji;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami wewnątrz firmy;
  • Raportowanie postępów prac do Zarządu.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego, j. angielskiego i j. francuskiego;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży eksportowej, popartego konkretnymi wynikami; mile widziane doświadczenie w sprzedaży na rynki azjatyckie;
  • Doświadczenie w branży FMCG będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych;
  • Nastawienie na cele i wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne;
  • Duża mobilność i samodzielność w działaniu;
  • Dojrzałość i uczciwość biznesowa;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne