In Temporis Polska Sp. z o.o.

Export Manager

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mielec

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Praca na produkcji

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi zagranicznymi partnerami handlowymi firmy;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych;
  • Budowanie ofert handlowych w języku angielskim;
  • Realizacja planów sprzedaży;
  • Budowanie wizerunku marki;
  • Negocjacje warunków zawieranych umów,
  • Sporządzanie dokumentacji niezbędnej do zrealizowania transakcji;
  • Weryfikowanie zgodności zawieranych transakcji z obowiązującymi przepisami prawnymi – zarówno krajowymi jak i umowami międzynarodowymi.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne, najlepiej związanym z marketingiem i zarządzaniem;
  • Co najmniej dwuletnie w kontaktach handlowych z firmami zagranicznymi (przygotowywanie ofert, prowadzenie w całości kontraktów handlowych);
  • Doświadczenie w negocjacjach z partnerami zagranicznymi;
  • Znajomość prawa międzynarodowego.
  • Komunikatywność, zaangażowanie, nastawienie na wyniki;
  • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziany również język niemiecki;
  • Dobra znajomość pakietu Office, zwłaszcza Excel;
  • Gotowość do częstych wyjazdów;w służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.