Opis stanowiska pracy

- Rozwój współpracy z partnerami handlowymi na rynku globalnym
- Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców i realizacja planów sprzedaży na powierzonym rynku
- Budowa i rozwój sieci sprzedaży działu exportu
- Wprowadzenie nowych produktów na rynek globalny
- Analiza rynku w celu monitoringu ewentualnej konkurencji, udział w targach branżowych
- Uczestniczenie w spotkaniach handlowych

Wymagania

- Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Wykształcenie wyższe
- Biegła znajomość języka angielskiego – mile widziane inne języki
- Doświadczenie w handlu zagranicznym i tworzenie dobrych relacji z klientem
- Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się sprzedażna napojów na licencjach bajek dla dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management