Opis stanowiska pracy

- rozwijanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie
nowych klientów zagranicznych
- aktywne pozyskiwanie nowych rynków zbytu
- negocjacje handlowe, zapewnienie wsparcia klienta oraz budowanie
długofalowych kontaktów biznesowych
- realizacja założonych planów sprzedaży,
- kompleksowa realizacja procesu sprzedaży: konstruowanie i prezentacja ofert,
- realizacja celów zgodnie z założeniami Firmy,
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
- doświadczenie w prowadzeniu polityki handlowej, negocjacjach handlowych oraz
w zawieraniu kontraktów w środowisku międzynarodowym
- znajomość rynku kosmetycznego
- znajomość technik sprzedaży i negocjacji
- znajomość procedur eksportowych
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- gotowość do podróży zagranicznych
- znajomość pakietu MS Office
- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
- kreatywność, inicjatywa, komunikatywność, dyspozycyjność, samodyscyplina
- bardzo dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Marcon Avista Sp. z o.o to prężnie rozwijająca się firma czerpią... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi