Export Manager

HRK S.A.

Białystok, podlaskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży FMCG, poszukujemy ambitnych i doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Export ManagerMiejsce pracy: Białystok

Główne obowiązki:

  • opracowanie i realizacja strategii oraz planów sprzedażowych dla podległych rynków eksportowych
  • realizowanie sprzedaży eksportowej na powierzonym obszarze
  • przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów
  • negocjowanie warunków współpracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży eksportowej
  • znajomość  języków na poziomie co najmniej bardzo dobrym  jednego lub więcej): język angielski, język niemiecki, język rosyjski, język hiszpański, język francuski, język arabski, język chiński
  • rozwinięte zdolności negocjacyjne
  • systematyka w działaniu, myślenie procesowe i nastawienie na rezultat
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży FMCG

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub inna preferowana forma zatrudnienia
  •  atrakcyjne wynagrodzenie+system premiowy
  • pakiet niezbędnych narzędzi
  • praca w międzynarodowym zespole
  • rozbudowany system benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.