Orienta Polska Sp. z o.o.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Export manager

Miejsce pracy: 00-845 Warszawa

Agencja Pracy Orienta poszkuje dla klienta- firmy z branży oświetleniowej, osoby na stanowisko EXPORT MANAGER.

Główne obowiązki:
- Pozyskiwanie i nawiązywanie długofalowych relacji z klientami oraz rozwój kanałów dystrybucji
- Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami (telefoniczny, mailowy, osobisty)
- Realizacja założonych planów sprzedażowych
- Negocjowanie warunków współpracy
- Przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów; nadzór nad dokumentacją
- Branie udziału w targach branżowych
- Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
- Zarządzanie podległym zespołem

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Pracę w międzynarodowym zespole
- Możliwość korzystania z dedykowanych programów szkoleniowych
- Niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży eksportowej, min 3 lata
- Znajomość języka angielskiego min. komunikatywny (warunek konieczny). Atut:
- znajomość jeszcze jednego z europejskich języków, preferowany j.włoski
- Umiejętności managerskie
- Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel’a
- Nastawienie na realizację wyników sprzedażowych
- Otwartość, komunikatywność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.