Export Manager w biurze tłumaczeń

Radmal

Rawa Mazowiecka / Radomsko , Katowice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jeśli interesujesz się formatowaniem testów lub składem graficznym dokumentów, a współpraca z klientami zagranicznymi nie stanowi dla Ciebie problemu zgłoś się do nas. Nie musisz mieć doświadczenia w DTP, my nauczymy Cię wszystkiego co niezbędne do pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Biuro Tłumaczeń Radmal poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • efektywne pozyskiwanie Klientów zagranicznych,
  • udział w międzynarodowych projektach z zakresu DTP
  • tworzenie ofert, negocjowanie umów i warunków handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek: filologia angielska, handel zagraniczny, zarządzanie lub w trakcie studiów,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację biznesową,
  • dobra znajomość obsługi programów biurowych w tym edytorów tekstowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • nastawienie na sukces,
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych i rozwijających projektach,
  • szkolenia produktowe przygotowujące do wykonywania pracy
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • atrakcyjny system motywacyjny.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień z zakresu DTP
  • doświadczenie w międzynarodowych kontaktach handlowych

Prosimy przesyłać aplikacje CV oraz list motywacyjny opatrzone klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

RADMAL to biuro tłumaczeń, które działa na rynku od 2008 roku. Do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Sprzedaż - Account Management