Export Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-handlowej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Export ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży dla powierzonych rynków/klientów na terenie wybranych krajów.
  • Utrzymywanie stałych i bezpośrednich kontaktów z klientami – sieci dystrybucji, hurtownie oraz agencje zagraniczne odpowiadające za dystrybucję.
  • Rozwój biznesu, poszukiwanie nowych klientów i nowych rynków zbytu skutkujące wzrostem sprzedaży.
  • Doradztwo techniczne i handlowe. Przygotowywanie prezentacji, ofert techniczno-handlowych zgodnych z wymaganiami klienta, prowadzenie negocjacji, monitoring złożonych ofert.
  • Przygotowywanie umów sprzedaży.
  • Przygotowywanie sprawozdań z prowadzonej działalności.

Wymagania:

  • Doświadczenie oparte na sprzedaży zagranicznej. Sukcesy w sprzedaży w kanale B2B.
  • Znajomość branży motoryzacyjnej jest pożądana.
  • Znajomość rynków europejskich i afrykańskich od strony konkurencji, potencjalnych klientów oraz panujących przepisów.
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami i innymi podmiotami współpracującymi.
  • Umiejętność efektywego zarządzania czasem pracy.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Znajomość technik sprzedaży oraz skutecznych negocjacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym, umożliwiającym swobodną komunikację z klientami i partnerami zagranicznymi. Znajomość dodatkowego języka obcego na poziomie co najmniej B2 będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjność (podejmowanie klientów, wyjazdy zagraniczne do klientów).

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • System premiowy.
  • Elastyczny tryb pracy.
  • Duża swoboda i samodzielność pracy.
  • Realny wpływ na rozwój marki.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.