Brand Distribution Group

Export Asisstant

Miejsce pracy: Białystok
"Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne w obszarze FMCG."

Główne zadania:

  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wsparcie handlowców w realizacji celów sprzedażowych
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji eksportowej
  • Koordynowanie korespondencji handlowej, dokonywanie ustaleń z klientami w zakresie realizacji zamówień
  • Dbanie o poprawny przepływ informacji między działem eksportu a innymi działaniami firmy
  • Wsparcie działu w prostych pracach administracyjnych, przygotowywanie raportów, kompletowanie dokumentów

Idealny kandydat:

  • Zna język rosyjski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Zna programy Outlook, Excel, Word
  • Chce się uczyć i rozwijać
  • Ma doświadczenie w sprzedaży lub pracy biurowej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Dlaczego warto:

  • Umowa o pracę
  • Pakiet niezbędnych narzędzi (komputer, telefon)
  • Możliwość dofinansowania do pakietu benefitów: karta fitProfit, Qltura Profit, ubezpieczenie NNW, pakiet medyczny
  • Dostęp do firmowej biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz do prenumeraty Harvard Business Review
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl
Kliknięcie przycisku oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną treścią klauzuli informacyjnej - napisz do nas: kadry@bdgroup.pl