Export Account Manager

Besthr

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

BestHR jest agencją HR. Świadczymy usługi w obszarze rekrutacji specjalistów, kadry managerskiej oraz wspieramy naszych klientów w obszarze HR. Posiadamy unikatowe know-how, które wykorzystujemy w skutecznych rekrutacjach oraz doradztwie dla klientów. Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty bądź nawiązania kontaktu, dzięki któremu będziesz korzystał z ciekawych ofert, które do nas trafiają.

Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla dużej firmy produkcyjnej z branży włókienniczej. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź plus praca delegacyjna na podległych terenach pracy ((Wlk. Brytania, Szwecja, Finlandia, Dania)

Zadania na stanowisku:

Pozyskiwanie i obsługa handlowa klientów na terenie krajów (Wlk. Brytania, Szwecja, Finlandia, Dania)
Planowanie i odbywanie spotkań handlowych (delegacje zagraniczne – ok. 20% czasu pracy)
Przygotowywanie i negocjacje ofert cenowych oraz przygotowywanie kontraktów długoterminowych
Nadzorowanie zleceń produkcyjnych i wysyłek produktów oraz współpraca z zewnętrznymi firmami transportowymi
Raportowanie z działań: praca z systemem sprzedażowym
Udział w targach branżowych

Wymagania

Wymagania:

Biegła znajomość języka angielskiego
Minimum rok doświadczenia w sprzedaży usług lub produktów do klientów biznesowych
Łatwość nawiązywania oraz utrzymywania kontaktów biznesowych
Mile widziane doświadczenie w eksporcie usług lub produktów
Umiejętność efektywnej organizacji pracy
Bardzo dobra obsługa komputera (pakiet Office)
Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Niezbędne narzędzia pracy
Pracę u lidera w branży
Szkolenia wdrażające oraz możliwość rozwoju kompetencji

Kandydatów zainteresowanych rozmową na temat oferty zapraszamy do przesłania swojego CV.

Prezentacja firmy

BestHR jest agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w bez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management