Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie działem administracji
  • Koordynacja działań związanych z organizacją podróży służbowych pracowników spółki
  • Kontrola rozliczeń podróży służbowych
  • Organizacja eventów firmowych
  • Obsługa bieżących spraw administracyjno – biurowych oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Wsparcie bieżącej pracy członków Zarządu
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • Bardzo dobra znajmość języka angielskiego w mowie i piśmie – minimum poziom B2
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Rzetelność, skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Nice to meet you! <br/> <br/>Hi! We're so glad you're here! Before we st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca