Executive Administration

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer Referencyjny: HR/O3/2019

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Zakres obowiązków:

• Wsparcie pracowników w spotkaniach biznesowych z klientami, dostawcami i partnerami firmy;

• Współpraca z pracownikami w celu kształtowania odpowiedniej kultury organizacyjnej firmy;

• Uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych;

• Współtworzenie planów biznesowych;

• Dbanie o odpowiednią komunikację wewnętrzną w firmie, prowadzenie badania satysfakcji pracowników i Klientów firmy;

• Praca z zaawansowanym systemem CRM , obsługującym wszystkie struktury firmy

• Praca z wyspecjalizowanym systemem Comarch Optima.

Oczekiwania:

• Chcesz poznać tajniki pracy w agencji zatrudnienia, zdobyć szlify zawodowe z zakresu marketingu, PR, rekrutacji, outsourcingu i payrollu

• Jesteś kreatywny, lubisz pracować z ludźmi

• Bardzo dobrze władasz językiem angielskim (C1)

• Mile widziane: doświadcznie w

Oferujemy

• Pakiet szkoleń; • Współpracę z profesjonalistami; • Prywatną opiekę medyczną; • Przyjazną atmosferę pracy.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.