Ewidencjonowanie paczek

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do wykonywania następujących prac:

Miejsce pracy: Kowale
Nr ref: SK/EP/KOW/10/2016
Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w godzinach 16:00-20:00 od poniedziałku do piątku
- obsługa komputera
- mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych ze skanerem ręcznym
Obowiązki:
- ewidencjonowanie przesyłek w firmie kurierskiej (wprowadzanie danych paczki do systemu)
- praca ze skanerem ręcznym

Oferujemy:
- możliwość pracy na dłuższy okres
- stawkę godzinową
- możliwość otrzymania atrakcyjnej premii
- umowę zlecenie

Opis dodatkowy
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.