Event Manager / Junior Event Manager

Mrucon Group Sp. z o.o.

Luboń, wielkopolskie

Dynamiczny rozwój Spółki powoduje nieustanną potrzebę zwiększania zasobów ludzkich. MruCon Group jako jedna z przodujących Agencji Eventowych dostarczająca usługi z zakresu kompleksowej organizacji imprez, poszukuje ambitnego Kandydata na stanowisko: Event Manager / Junior Event Manager. Naszą spółkę tworzy pozytywny, zaangażowany i ambitny zespół, który każdego dnia dąży do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Miejsce pracy: Luboń Region:

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • język angielski lub niemiecki w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,
  • kreatywność, duża energia, konsekwencja w działaniu,
  • samodzielność,
  • bardzo dobra komunikatywność oraz łatwość rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysokie zaangażowanie oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i mienie,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B,
  • rzetelność, skrupulatność, uczciwość,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE w tym w szczególności (Word, Excel, Power Point),
  • wysokie nastawienie na realizację celów,
  • wysoka kultura osobista,
  • na stanowisko Event Managera wymagamy minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz posiadanie umiejętności w zakresie samodzielnych realizacji projektów eventowych – tworzenie ofert, wyceny, promocja, wdrażanie eventów, rozliczanie według planu,

Zakres obowiązków:

  • tworzenie ofert, przekazów marketingowych i pilnowanie przyjętego budżetu oraz deadlinów,
  • samodzielne prowadzenie projektów eventowych – od briefu po realizację i rozliczenie,
  • negocjowanie warunków umownych z kontrahentami,
  • analiza rynku obejmująca: analizę aktywności konkurencji, poszukiwanie nowych kierunków rozwoju,
  • podróże służbowe oraz praca operacyjna na wydarzeniach

Oferujemy:

  • dynamiczny i pełne wyzwań pracę z możliwością późniejszego zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie organizacji eventów,
  • bardzo dobrą atmosferę,
  • duże możliwości rozwoju i jasno wyznaczoną ścieżkę kariery.

W tytule maila proszę wpisać „Praca Junior/Event Manager - Poznań”