Opis stanowiska pracy

Jeżeli szukasz nowego wyzwania i chcesz osiągnąć sukces, jesteś osobą komunikartwną i lubisz zarówno pracę samodzielną jak i w zespole, to jest to zajęcie dokładnie dla Ciebie!

Jesteśmy stabilną firmą oferującą dla naszych klientów innowacyjne rozwiązania i usługi przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Zakres czynności Event Managera będzie obejmować:

  • Wyszukiwanie nowych imprez targowych i eventów
  • Opracowywanie i aktualizowanie ofert
  • Prowadzenie uzgodnień z organizatorami imprez
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych - CRM
  • Przesyłanie ofert i kontakt z potencjalnymi klentami
  • Udzielanie klientom konsultacji
  • Koordynacja przygotowań oraz nadzór nad realizacją zawartych umów
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Analiza i raportowanie działa

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Współpracę z najlepszymi firmami na polskim rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Sposobność poznania nowoczesnych działań marketingowych
  • Szkolenia i wsparcie wprowadzające

Wymagania

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w pracy
  • Chęć nauki i rozwijania umiejętności zawodowych
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
  • Pozytywne nastawienie do życia i innych ludzi

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu promocji towarów, usług i marki
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami i formami komunikacji
  • Znajomość języków angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Euretech dostarcza technologie oparte o zintegrowane sieci teleinformaty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media