Opis stanowiska pracy

IZAR Kreacja i Organizacja EVENTÓW
IZAR - agencja eventowa, na rynku od 2004r. Zajmujemy się kreacją i kompleksową produkcją eventów, od konferencji, kongresów, również zagranicą, poprzez integrację, programy motywacyjne i inne wydarzenia gdzie niezbędna jest dobra i profesjonalna organizacja. Nasza zespół to zgrany team. Pracujemy z dużymi renomowanymi markami.

Event Manager
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Region: śląsk
Opis stanowiska:
• tworzenie koncepcji eventów
• przygotowywanie ofert
• przygotowywanie kosztorysów
• nadzór strategiczny, scenariuszowy i techniczny prowadzonych projektów
• nadzór pracy zespołów realizacyjnych i podwykonawców
• kontakt z klientem
• rozliczenie eventu po realizacji
• nielimitowany czas pracy
• wyjazdy służbowe
Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w branży eventowej, samodzielna realizacja projektów
• Referencje od Klientów lub Pracodawców
• Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
• Kreatywność / pomysłowość
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem na każdym szczeblu organizacji, umiejętność analizy wymagań Klienta
• Znajomość branży, podwykonawców, aktualnych trendów rynkowych z zakresu multimediów, innowacji, scenografii innych niezbędnych w procesie tworzenia,
• Dobra znajomość MS Office (Excel, PPT)
• Wykształcenie wyższe
• Mile widziane kompetencje graficzne i duże poczucie estetyki
• Mile widziany własny samochód, prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
• podpisanie umowy na czas nieokreślony, z miesięcznym terminem wypowiedzenia
• współpraca na umowę zlecenie lub działalność gospodarcza
• dobre wynagrodzenie podstawowe + premia
• komputer, telefon,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IZAR Sp z.o.o z siedzibą w Katowicach, ul. Połomińska 11a zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest IZAR Sp z.o.o z siedzibą w Katowicach. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

IZAR Kreacja i Organizacja EVENTÓW<br/><br/>IZAR - agencja event... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne