EVENT MANAGER - Manager ds. Sprzedaży i Organizacji Eventów

365 agencja Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

365 agencja to nowoczesna agencja EVENTS & PR & MARKETING z siedzibą w Krakowie.

Pracujemy nad inspirującymi projektami dla największych marek, jesteśmy znani m.in. z eventu sprowadzenia Mike Tysona do Polski i wielu innych. Oferujemy kompleksowy know-how i wieloletnie doświadczenie.

Rekrutujemy na stanowisko: EVENT MANAGER – MANAGER DS. SPRZEDAŻY i ORGANIZACJI EVENTÓW

Ta praca jest dla Ciebie jeśli potrafisz wziąć na siebie odpowiedzialność samodzielnej koordynacji organizacji eventów i rozwoju działu eventowego marki 365 EVENTS! Oferujemy rolę w dynamicznym zespole, w znanej na rynku agencji prowadzącej projekty dla wielkich marek, w nowoczesnym biurowcu klasy A+ w Krakowie. Samodzielne stanowisko pracy i potrzebne do pracy narzędzia.

Wymagania

Poszukujemy dynamicznego EVENT MANAGERA który z łatwością i dużą skutecznością potrafi kreować program i budżet eventów w oparciu o brief klienta.

Do zadań należą:
- planowanie i koordynacja eventów
- praca zgodnie z harmonogramem
- rekrutacja hotesss i podywkonawców
- raportowanie.

Od EVENT MANAGERA - MANAGERA ds. SPRZEDAŻY i ORGANIZACJI EVENTÓW wymagamy samodzielnej pracy nad rozwojem działu eventowego, zaangażowania i inicjatywy - w tym:

- przygotowanie ofert i prezentacji
- reasearch rynku w celu pozyskania potencjalnych klientów
- negocjacje handlowe

Praca polega na obsłudze kluczowych klientów agencji w zakresie eventów ale też aktywnym pozyskaniu nowych wydarzeń realizowanych przez firmę.

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca