EVENT & CONFERENCE MANAGER

Tarraya S.A.

Poznań, 60-263, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy energicznej osoby, która będzie zajmować się:
- planowaniem i organizacją konferencji oraz eventów,
- koordynacją konferencji/eventów na terenie Polski i zagranicą,
- sporządzaniem wycen i kalkulacją kosztów,
- wdrożeniem zaplanowanych działań i nadzorem nad ich prawidłowym przebiegiem,
- dbaniem o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

Jeśli zatem jesteś osobą otwartą na zmiany, potrafiącą z pasją realizować swoje cele oraz posiadasz:
- wyższe wykształcenie,
- prawo jazdy kat. B,
- dobrą znajomość minimum jednego języka obcego (angielski/niemiecki),
- perfekcyjne umiejętności organizacyjne,
- samodzielność i duże zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
- komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do pracy,
- wysoką kulturę osobistą,
- umiejętność pracy pod presją czasu oraz jesteś dyspozycyjny.

A może Twoim dodatkowym atutem jest:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność szybkiego reagowania na nieprzewidziane okoliczności.

Ta praca czeka na Ciebie, a wraz z nią:
- jasno określone i realne zadania,
- bardzo dobra atmosfera pracy w młodym zespole.

Jeśli uważasz, że to stanowisko powinno należeć do Ciebie,
prześlij swoje CV.

Prezentacja firmy

ZAPEWNIAMY EFEKTYWNĄ KOMUNIKACJĘ WAŻNYM DZIAŁANIOM SPOŁECZNYM, ED... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media