EVENT BOOKER/ORGANIZATOR EVENTÓW, wymagany biegły jęz. angielski

Appco Direct Polska Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Organizowanie eventów sprzedażowych
Nawiązywanie kontaktu z zarządcami powierzchni i przedstawianie szczegółowej oferty eventowej
Prowadzenie korespondencji z zarządcami powierzchni
Prowadzenie bazy danych, kalendarza, zestawień
Kompleksowa obsługa eventu i logistyka (materiały, awizacje, umowy, grafika, kalendarz)
Dbanie o przepływ informacji między klientem a koordynatorem eventu
Ścisła współpraca z koordynatorem eventu (regularne spotkanie, briefing)
Zarządzanie zamówieniami (kontakt z dostawcami, negocjacje, dbanie o stock)
Regularne poszukiwanie nowych miejsc eventowych oraz dostawców

Wymagania

Wysokie zdolności werbalne i kultura językowa
Umiejętność negocjowania
Umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach nagłych
Doskonała organizacja pracy
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Mile widziane doświadczenie w call center

Prezentacja firmy

Appco Group, stanowiące część Cobra Group of Companies, jest jedną z czo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inne, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi